Ana Sayfa Gündem Aşık kadının halleri

Aşık kadının halleri

35
0

Aşık Kadının Halleri

Aşk, her insanda aynı belirtileri yaratmaz. Ancak âşık olmak dünya genelindeki er insanın yaşadığı ya da yaşayacağı bir duygudur. Hoşlanmak ve aşk arasındaki fark ise meydana gelen tepkimelerden ve davranışlardaki değişikliklerden anlaşılır. Âşık olan insanlar için dünya bambaşka bir renge bürünür. Her şey son derece basittir ve her türlü problemin üstesinden son derece rahat bir şekilde gelinebilir. Bütün sorunlar aşılabilir düzeydedir ve sadece bir arada olmak önemlidir.

İlk Görüşte Aşkın Yansımaları

İlk görüşte âşık olan insanlar aşkı en üst düzeyde yaşayan insanlardır.  Birçok insan aşkı zamanla fark etse de belirli bir kısım ilk gördüğü anda âşık olduğunu anlar. Eğer bir kadın erkek ile karşı karşıya geldiğinde gözlerini erkeğin üzerinden alamıyor ise o kadın âşık olmuştur. Çünkü aşk hissi ile gözler kenetlenir ve kadın o an gözlerini başka bir yere çeviremez. Bununla birlikte kadın konuşma esnasında erkeğin her söylediğine kayıtsız güler. Âşık olan kadın için saatlerin veya günlerin hiçbir önemi y oktur. Âşık olduğu erkek ile saatlerce vakit geçirebilir ve sıkılmadan saatler boyunca erkeğin anlattığı şeyleri dinleyebilir. Erkek şayet bir soru sorarsa kadın soruya da mantıklı cevaplar veremez ve bir anda heyecanlanır.  Eğer bir kadın aşıksa bu durum kadının kafasında birçok farklı soru işareti oluşturur. Bu nedenle kadın inanılmaz bir karmaşa içerisine girer ve eğri ile doğruyu uzun bir süre birbirinden ayırt edemez.

Aşk bütün Kusurları Örter

Âşık olan kadınlarda görülen ortak bir durum kadınların kendilerini erkeğin yanında rahat hissetmemeleridir.  Eğer bir kadın aşıksa âşık olduğu erkeğin yanında rahat oturamaz. Sürekli tedirgindir ve nasıl oturacağını nasıl konuşacağını bilemez. Erkek ile buluşmaya gidecekleri zaman normal günde giydiği hiçbir kıyafeti giymek istemez ve hepsinin kendisini çirkin gösterdiğini düşünürler. Bununla birlikte kadınlar âşık oldukları erkeklerin yanlarından ayrıldıklarında ise son derece rahat bir performans sergilerler. Yani beraberken konuşamadıkları birçok konuyu telefon aracılığı ile rahatça konuşabilirler. Aşık olan kadın sonuç olarak her türlü bu durumu hareketleri ile hissettirebilme yetisine sahiptir.