Ana Sayfa Gündem Bedava PubgUc Kazanma Yöntemleri

Bedava PubgUc Kazanma Yöntemleri

37
0

Bedava PubgUc Kazanma Yöntemleri

 

Günümüz popüler oyunlarından birisi olan Pubg Mobile Güney Koreli bir şirket tarafından geliştirilmiş ve çok oyunculu online bir savaş oyunu olarak piyasaya sunulmuştur. Birçok ülkeden çeşitli oyuncuların online olarak oynamış olduğu bu savaşı oyunu son zamanların trend oyunları listesindedir.

 

PubgMobil Oyun İçi Para Birimi

 

Her oyunda olduğu gibi Pubg Mobile oyununda da kendi içerisinde bir para birimi bulunmaktadır. Unknown Cash yani Türkçesi bilinmeyen nakit olarak bilinen ve oyuncular tarafından kısaca uc olarak adlandırılan para birimi oyun içerisinde bulunan kozmetik ürünlerinden bonus ürünlere ya da eşyalara kısacası tüm özelliklere sahip olmak için kullanılıyor ve oyuncular arasında ne kadar uc fazla olursa o kadar kaliteli bir oyuncu olduğu düşünülüyor. Bu nedenle birçok oyuncu para harcamadan Bedava PubgUC kazanabilme yollarını arıyor.

 

Pubg Mobil Ücretsiz Uc Kazanma Yolları

 

Oyun için tüm özellikleri satın alabilmenin yolu uc sahibi olmaktan geçiyor. Bu nedenle özellikle sürekli pubg Mobile oyuncusu olan oyuncular tarafından büyük miktarda uc’a sahip olmak ve savaş puanı yüksek olmak isteniyor. Ancak kısa yoldan Bedava Pubg Uc sahibi olmak isteyenler bu konuda hile yapma seçeneğini tercih etmek istiyor.

Pubg Mobile oyun içi tüm açıkları giderek yeni güncelleme ile tüm hilelerin önüne geçmiş durumda olduğu için oyuncuların akıllıca davranıp ücretsiz bir şekilde uc sahibi olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda Bedava Pubg UC sahibi olmak isteyenlerin bazı arkadaşlarından hediye alma imkanları da yöntemler arasında bulunmaktadır.

 

Ücretsiz Google Play Kredisi

 

Google görüş ödülleri olarak bir tasarlanan uygulama kullanıcıların anket doldurmaları doğrultusunda ek gelir kaynağı olarak bilinmektedir. Ücretsiz Google Play kredisi aynı zamanda ücretsiz bir şekilde uc satın almanın yollarını göstermektedir.

 

Uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olduktan sonra kayıt olmak ve oturum açmak gerekmektedir. Oyun içerisinde anketler ve görevler tamamlandıktan sonra para biriktirilmeli ve ödeme yöntemi Google Play olarak seçilerek ücret alınmalıdır. Sonrasında doğrudan uc satın alarak Google Play sayesinde bedava pubg uc sahibi olmak mümkün olmaktadır.