Ana Sayfa Teknoloji En çok oynanan mobil oyunlar

En çok oynanan mobil oyunlar

31
0

En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

Artık herkesin elinde akıllı telefonlar var. Zaman geçirmek için herkes mobil oyunlar oynuyor. Mobil mağazalarda her yaşa uygun her çeşit binlerce mobil oyunlar mevcuttur. Bilgisayarların yeni çıktığı zamanlarda oynadığımız o pasta yapmaca, bebek giydirmece oyunları… Bunlar gibi daha birçok oyun artık elimizin altında, cebimizde taşıdığımız telefonlarda yüklüdür. Bazıları İnternet bağlantısı olmadan oynanamıyor. Bazıları ise İnternetsiz de oynanabiliyor.

Mobil Oyun Kategorileri

Şuan herkesin çok ilgi duyduğu oyunlardan biri de savaş oyunudur. İstediğiniz kategori de oyunlar mevcuttur seçim yapmak size kalmıştır. Bulmaca oyunları, savaş oyunları, aksiyon oyunları, macera oyunları, yarış oyunları, kart oyunları, işletme oyunları, korku oyunları, klasik oyunlar, simülasyon oyunları, savaş oyunları, strateji oyunları, bebek oyunları… Gibi birçok oyun kategorisi bulunmaktadır.

En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

Candy Crush Saga, bu oyun şeker patlatma oyunudur. Bir sürü bölümü vardır. Her level atladığınızda bir sonrakini merak eder ve hırs yaparsınız. Uzun zamandır vardır, oldukça popüler bir oyundur. Tabi ki gençlerin bağımlı olduğu, ellerinden telefonlarının düşmeme sebebi olan o meşhur oyun; Pubg oynayan oynamayan herkes bu oyunu mutlaka duymuştur. Herkes mutlaka bu oyun hakkında az çok bilgi sahibidir. Bir çeşit hayatta kalma oyunudur. Son zamanların en popüler oyunu da diyebiliriz. Clash Of Clans; bir tür strateji ve savaş oyunudur. Herkes kendine bir köy oluşturur ve klanlar arası savaşırlar. Köyünü korumak ve diğer köylere olabildiğince en çok zararı vermek hedeftir. Subway Surfers; modası geçmeyen, eskimeyen bir oyun daha. Oldukça eğlenceli olan bu oyunda, bir bekçiden kaçıyoruz. Yapabildiğimiz en hızlı hamleleri yapıyoruz. Önümüze çıkan madenleri toplayarak ilerliyoruz. Kelime Gezmece; bulmaca oyunlarının en popüler olanı ve en sevilen diyebilmek mümkündür. Oyunu oynayan kişi sayısı oldukça fazladır. Bulmaca çözmeyi seviyorsanız bu oyun kesinlikle sizlik. Çapraz bulmaca da ki yata ve dikey boşlukları doldurmaya çalışıyoruz. İpucu alma şansımız var. Her yaştan herkesin oynayabileceği sevilen bir oyun. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlerin oynamasını tavsiye ediyorum. Hem eğlenceli hem öğretici bir oyun.