Ana Sayfa Teknoloji En iyi drone modelleri

En iyi drone modelleri

33
0

En İyi Drone Modelleri

Drone, insansız hava aracıdır ve özellikle fotoğraf çekimlerinde çok tercih edilen bir malzemedir. En iyi drone modelleri çekim yapacağınız şeye göre değişmektedir. Drone seçiminde fiyat kadar özelliklerin de önemli olduğunu bilmek gerekiyor. Her aktivite için kullanılan drone modeli de farklılık gösterecektir.

Profesyonel Çekim

Profesyonel bir çekim yapmak istiyorsanız, tercihiniz Dji Mavic 2 Pro olmalıdır. Drone’ler arasında en keskin video ve fotoğraf çekimi özelliğine sahiptir. Ayrıca ayarlanabilir f/2.8 – f/11 diyaframa sahiptir. 10 bit Dlog – M renk profiliyle 4K 10 bit HDR video özelliği sayesinde de çekimlerinizde parlak vurgular yapmanızı sağlar.

Mavic 2, kuvvetli rüzgârlar karşısında da dayanaklıdır. Tam şarjla kullanırsanız 31 dakikadan fazla havada kalma özelliğine sahiptir. Bir başka özelliği de 72 km/s hıza ulaşabilmesidir. Çevrenizi rahatsız etmekten çekiniyorsanız da düşük gürültülü pervanelere sahip olan bu cihaz sizin tercih etmeniz gereken bir cihazdır. Fiyat aralıkları 10.234 – 12.399 arasında değişmektedir.

Video Çekimi

Video çekimleri için bir drone modeli bakıyorsanız, 2019’da üretilen ve 2020’de çok tercih edilen DJI Mavic Air’i düşünebilirsiniz. Bu cihaz sayesinde dengeli çekimler çekebilirsiniz. Fotoğraf birleştirmek istediğinizde de kolaylıkla 8 saniye içinde 25 fotoğrafı birleştirme imkânına sahipsiniz.

Aynı zamanda ağır çekim sevenler için de video desteğine sahiptir. Katlanabilir özelliğiyle de günlük kullanım için idealdir. Bu cihazın fiyat aralıkları 5.390 – 5.599 arasında değişmektedir.

Su Geçirmez

Suya dayanıklı bir drone modeli istiyorsanız tercihiniz kesinlikle SwellPro Splash olmalıdır. Güçlü yeni motorlara ve dayanıklı gövdeye sahip olan drone’un fiyat aralıkları 13.499 – 16.749 arasında değişmektedir.

Suya Dayanıklı

Zorlu deniz koşullarına dayanıklı bir cihaz arıyorsanız SwellPro Spry tam size göre. Özel kaplamalı ve korozyona dayanıklı özelliğine sahip cihaz 7.499 – 8.750 fiyat aralıklarıyla sizlerle.

Yarışlar İçin Drone

Sürat için hızlı özelliğiyle akla ilk gelen cihaz Eachine Falcon Racer’ı 1.499 – 1.999 fiyat aralıklarında bulabilirsiniz.

Fiyat Performans

Teknoloji meraklısıysanız Eachine Falcon Racer 25 Pro tam size göre. Bu cihazı 1.499 – 1.999 fiyat aralığıyla bulmanız mümkün.