Ana Sayfa Teknoloji Türk telekom bedava internet kampanyaları

Türk telekom bedava internet kampanyaları

49
0

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türktelekom aboneleri, internetleri bittiği ve de internet erişimlerinin olmadığı yerlerde de ve zamanlarda da belirli kampanyalar sayesinde internet erişimine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Türktelekom aboneleri için en güncel durumda olan internet kampanyaları ücretsiz olarak internet erişimi sağlamaktadır.

Türktelekom kullanıcılarının telefonlarında bulunduracakları TürkTelekom Online İşlemler Uygulaması bu konu da oldukça avantaj sağlamaktadır. Türktelekom’ un mobil işlemler uygulaması içerisinde bulunan özellik olan Bana Özel uygulamasında bulunan Sil Süpür kampanyası ile her hafta alınabilecek olan internet hediyeleri yer almaktadır. 1 ve 30 GB arası internet hediyeleri kullanıcılara günlük ya da bir haftalık olarak sunulmaktadır.

Bedava İnternet Kazandıran Kampanyalar

Bir aylık Muud  Premium Müzik servisi üyeliği ile bir hafta geçerli olan sınırsız konuşma paketi de alınabiliyor. Türktelekom Sil Süpür Uygulaması ile alınabilecek Kampanyalar; Selfy abonelerine özel faturalı ya da faturasız fark etmeksizin aylık 1 GB olarak güncel durumunu korumaktadır. 30 gün boyunca geçerli olan 1 GB hediye kazanma şansı Türktelekom Self abonelerini beklemektedir.

Bir diğer kampanya ise Türktelekom Self abonelerinin 30 tl yüklemesi durumunda 1GB kazanmasını sağlayan kampanyasıdır. Bu kampanya faturasız Self aboneleri için geçerlidir. Faturalı ya da Faturasız fark etmeksizin Self Sil Süpür Kampanyası ile birlikte ücretsiz bir şekilde internet, dakika ve sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Self Yükleme Şenliği Kazandıran Kampanya

Self Yükleme Şenligi ile birlikte haftalık olarak 2 GB, 5GBve 10 GB a kadar internet kazanmak mümkün oluyor. Türktelekom Mağazalarından yapılacak olan 35 TL yükleme ile 2 GB hediye, 40 GB yüklemelere ise 5 GB hediye edilmektedir. 50 TL ve üzeri yapılan yüklemeler ise 10 GB hediye internet kazandırmaktadır.

Selfy Mor Hediye her ay 1 GB internet kazandırmaktadır. Faturasız hat kullanıcılarına özel olan Mor Hediye 1GB hediye kazanmak için 30 TL ve üzeri yükleme yapmak gerekmektedir. Türktelekom kampanyalarından bir diğeri ise Selfy abonelerinin 4.5 G hat kullanması yolu ile oluyor. 4.5 G uyumlu hat üzerinden 5555 e 2KAT yazarak yollandığı takdirde üç ay boyunca internet erişimi ikiye katlanmış oluyor.  Selfy’nin bir diğer özelliği de gece boyunca sınırsız internet kampanyasıdır.