Ana Sayfa Teknoloji Turkcell bedava internet kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları

33
0

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Kalite ve müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veren Turkcell ailesi, müşterilerini mağdur bırakmayarak çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bedava internet kampanyaların amacı, ana paket bitiminde kullanıcı mağdur duruma düşmemesi içindir. Paketler saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak sunulmaktadır. Müşterilerini düşünen Turkcell, verdiği bedava internetin kotalarını bol tutmaktadır.

Sunulan bedava internet kampanyalarından yararlanma şansı, kişinin yaptığı kullanıma göre değişmektedir. Bunun yanı sıra, kişinin tarifesine ve mesleğine göre de bedava internet kampanyaları değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise, kullanım alışkanlıkları ve ana paket kotaları olmaktadır. Her bireyi ayrı ayrı düşünen Turkcell, gençlere de birçok ayrıcalıklı bedava internet paketleri sunmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

3 büyük operatörden biri olan Turkcell, genel anlamda birçok hediyesini, bip uygulaması üzerinden kullanıcılarına sunmaktadır. Bunun dışında goller cepte ve yaani uygulaması üzerinden de birçok bedava internet kampanyasını sunmaktadır. Yeni tasarlanmış olan bizce uygulaması üzerinden de kampanyalar sunmaktadır. Google play store üzerinden, indirilen Turkcell hesabım uygulaması da birçok bedava internet kampanyası kapsamındadır.

Bunların dışında olarak, indirilen GNC uygulaması da Turkcell bedava internet kampanyası dağıtmaktadır. Paycell uygulaması da bedava internet kampanyası içermektedir. Yine indirilen dergilik uygulaması ayda bir kez olmak üzere bedava internet kampanyası sağlamaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Alınır? 

Birçok kampanya bip uygulamasının içerisinde geçerli olarak, yapılan aramalarla puan toplanarak sağlanmaktadır. Bunun dışında, bip üzerinden sürekli atılan mesajların puanları toplanarak da bedava internet kampanyasına katılabilinmektedir. Yine bip uygulaması üzerinden birçok bilgi yarışmasına katılarak ve verilen sorulara doğru cevap verilerek, günlük bedava internet kazanmak mümkündür. Sen yap diye uygulaması üzerinden, verilen küçük çaplı görevler yerine getirilerek, bedava internet sağlanmış olmaktadır.

Goller cepte uygulamasına girilerek, oynanan maç sonucunda, atılan gol kadar bedava internet kazanılır. Gelişmiş arama motoru olan yaani kullanılarak, 1 aylık geçerli bedava internet kampanyası sağlanılır. Paycell ve bizce uygulamasına sürekli giriş yapılarak, puan toplanması sonucunda bedava internet kampanyasına katılım sağlanılır. GNC uygulamasına girilerek, haftada iki kez bol kotalı bedava internet kampanyası alınır.